Obec Lisková Dnes je piatok, 19.04.2024

Liskovský pedál – II. ročník.

Organizačný tím zložený z členov školskej komisie pri Obecnom zastupiteľstve v Liskovej v piatok popoludnie 19.10.2012 pripravil druhý ročník cyklistickej súťaže Liskovský pedál. Krásne počasie babieho leta, ale aj exhibičné vystúpenie majstra Slovenska v naturálnej kulturistike Tomáša Velčického prilákali približne 70 súťažiacich a raz toľko divákov. Trate boli pripravené nielen pre najmenšie deti z miestnej materskej školy, žiakov základnej školy, ale aj ženy sa mohli tešiť na originálnu jazdu zručnosti. Tá bola tentokrát paródiou na kuchynské práce - skåbila ošúpanie zemiaka na čo najdlhšiu šupku s jazdou na bicykli pomedzi kužele na čas.Pre súťažiacich bol pripravený čaj a sladkosti od našich sponzorov.Súťažná časť sa skončila ideálne - pred zotmením a potom nasledoval večerný bonus v telocvični - vystúpenie naturálneho kulturistu, majstra Slovenska Tomáša Velčického. Ten ukázal nielen kulturistické umenie, ale vyzval aj jedného zo žiakov, ktorého natrel špeciálnou farbou na zvýraznenie svalovej hmoty. Po skončení exhibície kulturistu nasledovalo oceňovanie víťazov jednotlivých kategórií. Ceny odovzdávali: hlavný organizátor podujatia Mgr. Miroslav Ondrejka, starosta obce Ing. Jozef Murina a hosť podujatia Tomáš Velčický. Touto cestou ďakujeme sponzorom za poskytnutie cien, členom DHZ a pedagogickým pracovníkom ZŠ s MŠ za pomoc pri organizovaní podujatia a tiež členom MO SČK za zdravotnú hliadku.fotogaléria - Liskovský pedál – II. ročník

Autor: Mgr. Miroslav Ondrejka,
Modifikoval: Edita Forgáčová,